Zkuste naše služby

Krtkovanie Pezinok, alebo čistenie odtokov je službou, ktorá je absolútnou nutnosťou pre infraštruktúru nielen domovej obytnej jednotky, či obytnej jednotky bytovej, ale aj pre celé obce, mestá, či samosprávy.
Keďže Pezinok je pokojné mesto na západe Slovenska, ktoré sa vyznačuje zástavbou predovšetkým domovou je nutnosť krtkovania mimoriadne vysoká. To už len z dôvodu toho, že zatiaľčo v bytových jednotkách sa obyvatelia o svoj vlastný odtok (umývadla, drezu, toalety) vedia postarať samostatne a kompetenciu za odtok budovy má domovník, či majiteľ (prípadne bytové družstvo). V rodinných domoch, či rezidenciách je táto správa o niečo komplikovanejšia už len z dôvodu žumpy, či priamejšieho prepojenia na kanalizáciu obce.

neodtekajúci odtok

Krtkovanie, či čistenie odtokov môže byť vykonané niekoľkými metódami:
vysokotlakové čistenie (moderná technika, nie je potrebné ani vstúpiť do domu, nízke riziko poškodenia potrubia – používa sa čerpadlo, benzínový motor a dlhá tlaková hadica)
elektromechanické čistenie (vhodné hlavne pre malé priestory, či byty – ekologická metóda, nehrozí vyplavenie odpadu, detailná práca, vhodná pre toalety, drezy, umývadla a pod.)

vysokotlaková hadica

Ponuka od firmy AB-krtkovanie platí pre celé okolie Pezinku vrátane obcí Vinosady, Slovenský Grob, Limbach, Vištuk, Viničné, Šenkvice a iné obce okresu.
Garantujú profesionalitu, dlhoročné skúsenosti v remesle, moderné, spoľahlivé a najmä bezpečné technológie, či časovú flexibilitu, keďže pracujú promptne a prispôsobivo.
Dôležité pri reaizácií takýchto služieb je samozrejme vhodné a racionálne nastavenie pomeru cena – výkon.
Napriek tomu, že firma AB-krtkovanie garantuje vysokú profesionalitu a výkonnosť majú trhovo nízke ceny, kde sa zaručujú, že nebudú v transakcii pridávať žiadne skryté poplatky.
Férový a aktívny prístup k zákazníkovi je veľkým benefitom pre využitie ich služieb.