Žena vašich snov sa stane realitou

Na jednej strane žena čaká kedy ju muž osloví. Na druhej strane si muž musí dávať poriadne pozor akým spôsobom ju osloví. Prílišné sebavedomie ju odradí, malé sebavedomie ju neupúta. Muži sú jednoduché stvorenia a ženy naopak komplikované. Sú však spôsoby ako ženy upútať a získať

přestváka

Nebojte sa pozerať na ženu. Majú to radi, možno uhnú pohľadom a tvária sa, že vás nevidia. Opak je pravdou. Váš pohľad musí naznačovať, že sa vám páči, že je sexi a vy by ste ju radi spoznali. Nezízajte na ňu stále, to by vyznelo príliš agresívne. Chvíľami sa na ňu nedívajte a uvidíte, že práve v tom okamihu ona hľadá váš pohľad. Určite nehrajte túto hru s viacerými dámami naraz, to by sa vám vypomstilo.

V prípade, že vám pohľady vracia, milo sa na ňu usmejte, alebo pokývte hlavou na znak, že ste zachytili jej záujem. Buďte uvoľnený, prekypujte dobrou náladou, žartujte so svojou spoločnosťou. Uvidí tak, že ste zábavný a bude túžiť po vašom oslovení.
Je čas na ďalší krok. Skoro vždy zapôsobí, keď si všimnete, čo pije a to jej objednáte. Potom už jednoducho podídete k objektu svojej túžby a začnete sa s ňou rozprávať. Žiadne prehnane veselé oslovenia nezaberajú. Ráta sa úprimnosť, jednoduché zoznámenie a nadviazanie konverzácie.

lidé

Myslíte si, že lichotenie nie je in. Opak je pravdou. Každá žena rada počuje, že dnes dobre vyzerá, že má krásny úsmev a nádherne vonia. Ak sa vám však zdá, že je dotyčná sebavedomá, radšej si lichôtky nechajte na neskôr, aby ste ihneď na začiatku nenarazili na ironické poznámky.
Ak ste si dohodli schôdzku, nemeškajte. Toto ženy naozaj odradí. Ukážete jej tak neúctu a ihneď na začiatku aj vašu nespoľahlivosť. Nemusíte sa báť darčekov. Dámy považujú malú pozornosť sa veľmi milú. Jemnýcm kvietkom, čokoládou, alebo cukríkmi nič nepokazíte.

Ukážte jej, že ste muž ochranca. Každá hľadá niekoho kto sa o ňu postará a zachráni ju z temnej veže. Nebojte sa však ukázať pocity a to, že máte dobré srdce. Nepodceňujte sa, ale ani sa príliš nechváľte. Zlatý stred je vždy najlepší. Po prvom oťukávaní, nahoďte nejaké veselú tému a snažte sa byť vtipný a uvoľnený.
Ak rande dopadlo dobre, iste sa jej ozvite. Krátka správa o tom ako si ceníte, že si našla na vás čas, ju poteší. Sami uvidíte podľa jej reakcií, či stojí o ďalšie stretnutie.