Zdravotné matrace z prírodných surovín a s vysokou kvalitou

Túžite aj Vy po kvalitnom spánku, novej energii a pocite vitality?

Začnite správnym výberom matraca, najvhodnejšie zdravotného s vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami vhodnými pre moderné civilizačné ochorenia a získajte pocit relaxácie, oddychu a novej vitality po spánku.

bed-1839183_640

Naša široká ponuka matrace Vám prináša kvalitné pružinové a sendvičové matrace na mieru s vynikajúcimi zdravotnými a ortopedickými účinkami, ktoré uľavia Vášmu telu pri bolestiach chrbtice, pohybového aparátu a poskytnú Vám komfort počas spánku.

Celá kolekcia je vyrobená výhradne z prírodných surovín, je vhodná aj pre zákazníkov s alergiami a má široké využitie nielen v domácnosti, ale aj v liečebných, zdravotných a terapeutických zariadeniach. Je súčasťou kvalitného vybavenia hotelov a dnes sú už zdravotné ortopedické matrace prirodzenou súčasťou ubytovania v mnohých komplexoch.

Základné delenie matracov na pružinové a sendvičové je v našej ponuke rozvinuté do mnohých podôb a nájdete v nich ortopedické matrace od jednoduchej kvality až po luxusné prevedenie a získate možnosť výberu ortopedického efektu presne pre Vás.

Poraďte sa s odborníkmi, ich skúsenosti a profesionalita sú súčasťou servisu, pomôžu Vám s výberom najlepšieho matraca pre Vás.

Nebojte sa a zdôverte sa im s aktuálnymi zdravotnými problémami, životným štýlom, spôsobom zamestnania, polohou v spánku a sVašou hmotnosťou. Sú to faktory, ktoré ovplyvňujú správny výber matraca, jeho zloženie, tvrdosť, rozmery a iné parametre.

Ponúkané matrace sú odporúčané odborníkmi, ich vývoj bol ovplyvnený vedeckými poznatkami a skúsenosťami ortopédov a rehabilitačných pracovníkov.

Či už sa rozhodnete pre prvotriednu kvalitu penových matracov, ktoré si zapamätajú siluetu Vášho tela aj podľa teploty alebo si zvolíte taštičkové matrace, ktoré sú najviac odporúčané pre zdravý spánok, prípadne sa rozhodnete pre tvrdšie matrace pružinové vždy si vyberiete vysokú kvalitu, originálnu technológiu spracovania a kvalitné prvotriedne suroviny použité na výrobu.

bedroom-416063_640

Alergici sa nemusia obávať, celá ponuka vyhovuje ich požiadavkám aj vrátane poťahov, roštov pod matrace a iných doplnkov.

Nájdite si na stránke inšpiráciu, tipy, zloženie a poraďte sa priamo v predajni s expertmi. Váš výber si môžete odskúšať a pocítiť dotyk matraca, ktorý bude Váš.

Posted in Nezařazené