Vratné udržateľné prepravné obaly

Prejdite aj vy na zelenú vlnu svojho biznisu a nahraďte nekvalitné jednorazové prepravné a skladovacie systémy modernými udržateľnými alternatívami. Spoločnosť Schoeller Allibert sa už dlho venuje výrobe vratných prepravných a skladovacích obalov, ktoré sú navyše udržateľné a preverené mnohými certifikátmi.

Bežné prepravky, skladovacie kontajnery či nádoby podliehajú nepriazni vonkajších podmienok i nešetrnej manipulácii veľmi rýchlo. Často sú vyrobené z nekvalitného plastu či rýchlo sa ničiaceho dreva. Zahoďte za hlavu starosti a problémy spojené s prepravou a skladovaním vo vašom biznise a zainvestujte do kvalitných udržateľných moderných možností, ktoré posunú vaše podnikanie na úplne iný level. Naskočte aj vy na zelenú vlnu budúcnosti a inovujte smerom k lepšiemu.

vratný plastový kontajner

Na výber je bohatý sortiment skladovací ha prepravných riešení – plastové palety, pevné plastové kontajnery, IBC kontajnery, stohovacie prepravky, vedrá, vozíky i rôzne nádoby a systémy pre potravinársky priemysel. To všetko v kvalitnom spracovaní, rôznych veľkostných, farebných i systémových prevedeniach. Do detailov prispôsobené produkty tak, aby vyhovovali aj vášmu podniku.

Samozrejmosťou je použitie tých najkvalitnejších materiálov a odolnosť výrobkov. Nezničí ich nepriazeň počasia ani nešetrný spôsob prepravy. Bezpečne z výroby až do potravinových reťazcov. Na prepravné obaly Schoeller Allibert sa môžete spoľahnúť vždy a za každých okolností. Firma sa orientuje aj na udržateľný rozvoj, nízko uhlíkové hospodárstvo a znižovanie negatívneho dopadu na životné prostredie. Práve preto sú inovatívni a priekopníkmi vo svete prepravných a skladovacích obalov.

ekológia

Produkty si máte možnosť nielen zakúpiť, no takisto aj prenajať. Pre vypracovanie konkrétnej ponuky na mieru presne pre vás, informácie o cenách či poradenstvo sa neváhajte obrátiť na jedného z obchodných zástupcov spoločnosti, ktorí vám radi a ochotne pomôžu vyriešiť akékoľvek otázky, požiadavky či problémy.

Prejdite na zelenšiu budúcnosť ešte dnes, prejdite na vratné prepravné obaly schoellerallibert.com.

Posted in Nezařazené