Omegle deti a sexuálny obsah


Už som raz o tejto stránke písal , ale nie všetko sa dá napísať  do jedného článku. Musíte JEDNODUCHO VEDIEŤ čo za stránku omegle.com je . Je to jedna z nehorších chatových stránok aká môže existovať. Áno presne tak. Okrem toho že sa tam dá písať , teda nevidíte tvar a nevie  ani ako sa volá tá osoba , píšete si o hoci čom. Napríklad niekto môže donútiť vaše diéta k niečomu , čo s čoho môže mať traumu na celý život. Môže Vašim  deťom ublížiť niekto tak že nikdy na to nezabudne .
dívka na tabletu

Jednoducho povedané môže sa stáť hoci čo , a nikto stým nič neurobí , pretože nič o tej osobe nebudete vedieť, ani meno , adresu ani len IP adresu cez ktorú sa práve pripojil .

Ďalšia vec je video chat . Tam už vidíte s kým si píšete ale neviete stále jeho aspoň základne údaje. Ale čo sa na video  chate nachádza ? Nájdete tam  ľudí alebo presnejšie povedané chlapov ktorý si tam robia dobre pred očami Vašich deti . Je normálne  aby toto vaše deti videli ? Nie je . Nie som na to žiadny odborník ale myslím si že na toto majú ešte čas.

Ďalšia vec je ako sa dnešná mládež na omegle.com správajú. Také vulgárnosti , poníženia a urážania aké sú tam, nikde inde není. Však tam to robiť môžu , veď ich tam nikto nepozná.
na internetu už od plenek

Keby bola akákoľvek možnosť na zrušenie stránky bol by som prvý ktorý by povedal , no zrušte túto stránku. Pretože toto nie je to  všetko čo sa na tejto stránke deje . Veď otvorte si túto stránku a posúďte sami a utvorte si názor a možno pochopíte o čom tu teraz píšem.


Tak to sa baví dnešná mládež , takto sa baví aj staršia generácia čo nemá počas dna čo robiť. Zastavme to , pokiaľ sa to ešte dá , pretože nie všetci nie sme hlúpi , sme len ľudia čo keď raz niečo vidia tak tam musia ísť aj oni. Toto sme my , naša generácia , Slovci čo musia byt na všetkých miestach kde sa tvorí násilie porno obsah , a vulgárnosti , poníženia , urážky , faloš , a všetko čo dokáže znepríjemniť život každému.

1/5 - (1 vote)
Posted in Web