Oddajte sa relaxu

Po aktívnom a výdatnom lete je potrebné trochu spomaliť. Pomalší nástup jesene, pri ktorom zvoľňujeme svoje tempo, až k upokojujúcej zime, počas ktorej je taká zima, že nemáme chuť vystrčiť von ani nos.

Pre senzuálnu masáž bratislavatantra.sk by ste však rozhodne mali svoj nos vystrčiť von a zájsť tam. V lete sa nezamýšľate nad tým ako veľmi ste dali zabrať všetkým svojim svalom, svojmu telu a hlavne svojej hlave. V zime to však všetko na vás doľahne. Depresiu si ale určite nechcete privolať a preto by ste včas mali zakročiť preventívnym opatrením.

back-pain-5308969_1920

Pri senzuálnych masážach sa dokážete úplne odviazať a užiť si prítomný okamih. Nerozmýšľať nad tým, čo bolo cez leto alebo nad tým, čo vás čaká v ďalšom období roka. Všetky starosti sveta prestanú existovať a bude iba daný okamih, ktorý venujete naplno samy sebe. Práve cez leto ste určite zabudli venovať čas aj sebe, keďže ste mysleli skôr na druhých, aby ste mohli ísť s nimi na dovolenku, aby ste išli na takú oslavu alebo na takú svadbu a vy ste zostali v úzadí. Teraz je ten čas, aby ste si venovali chvíľu.

massage-1020679_1920

Iba pre vás.

Masérky tam budú iba pre vás.

Po danom zážitku už budete mať príslovie, ktoré bude hovoriť o tom, že nikdy nie je vonku taká veľká zima, aby ste nemohli ísť na senzuálnu masáž. Verím, že vás priláka svojimi chápadlami a už nepustí. Je to veľký zážitok a uvoľnenie v jednom.

Zima je regeneračné obdobie, počas ktorého sa ľudia radi izolujú vo svojich domoch, popíjajú čaj, relaxujú, pozerajú von oknom a sú radi, že sú doma. Každý z nás si potrebuje oddýchnuť od všetkého. Zabudnúť na všetky problémy, ktoré sú tu a nikam nezmiznú… Taký reset je najvhodnejší naplánovať na zimné obdobie, keď sa zdá, že ľudia sú vľúdnejší a priateľskejší. Sú oddýchnutejší ako cez leto, keď sa naháňajú za všetkým a nakoniec aj tak nie sú šťastní…