Núbia a 4 fotoaparáty ?


§  Značku Núbiu sme nedávno predstavovali. Na trh prichádza ďalšia novinka pod názvom Z17S.
Po bočných hranách nenájdeme absolútne žiadne rámiky, pričom horná a spodná časť displeja obsahuje len minimálne čierne plochy. Vďaka tomu si aj novinka aj napriek uhlopriečke 5,73 palca zachováva rozmery bežných 5,2-palcových telefónov. Rozlíšenie displeja je 2040 x 1080 pixelov s pomerom strán 17:9, a displej chráni ochrane sklo Gorila Glass 4 , čo smartphon ochráni pred škrabancami a prasknutiu displeja.
šálek kávy

 
§  Smartphone je poháňaný 8 – jadrovým procesorom Snapdragon 835 , s taktom 2.45 GHz. Úplní pôžitok z hry vám zabezpečí grafický akcelerátor Adreno 540 a operačný pamäť RAM môžeme nájsť v dvoch verziách a to 6 GB RAM s vnútornou pamäťou 64 GB alebo je druhá možnosť 8 GB RAM so 128 GB pamäťovou.
 
§  Núbia bude disponovať so 4-mi fotoaparátmi a to dva v predu a dva v zadu. V zadu bude mať jeden 12 MPX od Sony a druhý od 23 MPX taktiež od výrobcu Sony. Fotoaparáty obsahujú dvoj masívny optický zoom a 10 masívny digitálny zoom . V predu sa nachádza dvojica 5 MPX fotoaparáty a clonov clonou f/2.2.
 
§  Núbia Z17S bude mať choď na operačnom systéme Android 7.1 Nougat, ktorý ešte dostáva nadstavbu NubiaUI 5.1 . Batéria je síce slabá , teda má len 3100 mha ale má technológiu vďaka ktorej vám batéria vydrží o niečo dlhšie.
chytrý telefon

 
§  Tento smartphone bude mať plnú funkciu LTL sieti , nebude chýbať ani technológia Bluetooth , a ani NFC či podpora čítačky odtlačkov alebo množstvo ďalších funkcii.   Bude sa predávať v cene okolo 385  eur no zatiaľ nie je známe za koľko sa bude predávať verzia s 8 GB tankov. Tento smartphone si môžete zakúpiť v niekoľkých farbách a to buď čiernej , zlatej alebo v modrej. Na slovenský trh by sa mal tento smartphone dostať priebehu budúceho roka , ale presný termín zatiaľ ešte nie je určený.