Notebook ASUS ROG


Ak to s hraním hier myslíte naozaj vážne, nemá cenu zvažovať aký počítač zakúpiť a rovno si vybrať herný notebook ASUS z rady počítačov Republic of Gamers. Tento počítač si môžete vziať naozaj so sebou úplne všade. Môžete hrať v posteli, na terase, u kamarátov, na záhrade, v prírode, na párty alebo dokonca aj na toalete, proste všade tam, kde budete chcieť.
 černočervená klávesnice
Nový rad notebookov ASUS ROG sa jednoznačne vymyká rade názorov a neplatia o nich všeobecné tvrdenia, že sa notebooky svojím výkonom nemôžu porovnávať so stolným počítačom. Tento nový notebook ASUS ROG GL552VW-CN164T je tým dostatočným dôkazom.
 
Za pomoci 15,6 „IPS displeja s Full HD rozlíšením, každého vtiahne do deja aj tej najnáročnejšej počítačovej hry. Môže hrať celá Vaša rodina.
 
Výkon 4 jadrového procesora Intel Core s hernou grafickou kartou NVI-DIA GTX 960m Vás dostane do hry, nadchne Vaše očakávania a ešte Vás hlbšie posadí do Vášho kresla. Obraz sa pri hre netrhá, neprerušuje ani nemešká.
 
Notebook má zo strany vyvedený obojstranný USB konektor typu C, ktorý uľahčuje zapájanie ostatných zariadení a podporuje tiež prenosy dát veľmi veľkou rýchlosťou až 10 Gb / s cez rozhranie USB 3.1 Gen 2. Napríklad film o veľkosti 2 GB tak skopírujete za menej ako dve sekundy.
 radost z výhry
Počítač má zvláštny a osobitý desing, inšpirovaný americkými stíhacími lietadlami F-22 Raptor, čo ešte navyše umocňuje a posúva túto naozaj nadčasovú mašinku o kus bližšie k Vášmu hráčskemu srdcu.
 
Veľmi príjemná, nízkoprofilová, podsvietená klávesnica poskytuje hráčom nástroj na neomylnú kontrolu nad akciou a skvelú zábavu.
 
Ďalšou z rady výhod je premyslený systém chladenia, ktorý umožňuje hrať, ako dlho chceme, bez straty výkonu z dôvodu prehriatia.
 
Mimo to sa môžete tešiť aj na extrémne rýchly systémový M.2 SSD disk s neuveriteľnou kapacitou 128 GB a gigantický 2TB úložný disk.