NOA N10


Noa výrobca ktorý je doposiaľ veľkou neznámou. Posiela nám na náš trh smartphon ktorý je označený pod druhým menom N10. Tento smartphon by mal byť revolučnou novinkou na našom trhu.—-

obchod
 
 
»          Pôjde teda o smartphon ktorý disponuje uhlopriečkou 6,2 palcov a pomerom strán 16:9, v rozlíšeníFullHD , vďaka ktorému je pekná čitateľnosť na priamom slnku a ostrosti displeja.  Na tomto zariadení nebude chýbať ani výrez na čítačku odtlačkov ktorá je podobná ako má najnovší IPhone, a taktiež na tomto smartphone nájdeme aj funkciu Face ID. Samotné telo bude pokryté v keramike.
 
»          Pod kapotou bude mať nadupaný procesor MediaTek MT6763 s 2.3 GHz v ktorom bude disponovať štvôr Gigová operačná pamäť rám , a vnútorná pamäť 64 Giga. Tuto pamäť môžete rozšíriť s microSD kartou do 128 Giga. Pri tomto smartphone je jedno či budete využívať dve sim karty alebo jednu simku a jednu SD Kartu.  Tento smartphon bude uzavretý najnovším operačným systémom Android 8.0 Oreo.
 
V tomto smartphone nájdeme  dvojicu fotoaparátov. Na zadnej strane bude 16 megapixlový  fotoaparát a na prednej strane vo výreze ( podobne ako má IPhone ) taktiež 16 mpx fotoaparát s podporou rozpoznávania  tváre a taktiež nebude chýbať ani clona vďaka ktorej urobíte pekne a kvalitne fotky.
 
Čo sa bude týkať výdrže batérie mala by vydržať na jedno nabitie až 3 dní. Batéria obsahuje 3600 mHa ale zatiaľ nie je známe či pôjde rýchle áno bezdrôtové nabíjanie. Tento smartfón sa bude predávať s cenovkou 300 eur.

panorama
 
a túto cenu však dostanete kvalitný a veľmi pekný smartphon ktorý obsahuje dva 16 mpx fotoaparáty , operačnú pamäť rám ktorú nám ponúkajú v 4 – or Gigovej verzii a vnútornou pamäťou 64 Giga. Tento smartphon nie je na zahodenie , a v tomto smartphone môžeme nájsť veľa pozitívneho. Ďalšie informácie budú známe na oficiálnom predstavení ktoré by malo byť tento rok .