Naozaj podarené technické kúsky


Ste typ človeka, ktorý musí vyskúšať vždy ako prvý technické novinky? Alebo máte rovnako zameraných kamarátov a chcete im urobiť radosť? Potom sa nechajte inšpirovať nasledujúcou ponukou.
 
·         Slúchadlá pre športovcov    Španielska spoločnosť Energy Systém, zaoberajúca sa výrobou spotrebnej elektroniky uviedla na trh novinku, bezdrôtové slúchadlá Energy Earphones Sport Blooetooth. Slúchadlá majú navrhnutý špeciálny anatomický tvar s mäkkými silikónovými nástavcami, ktoré sa ľahko prispôsobia tvaru ucha a pevne v ňom držia. Perfektne izolujú hudbu a súčasne hluk z okolia. Ovládanie sa vykonáva cez tlačidlá, zabudované priamo na slúchadlách. Dobitá 100mAh batéria vydrží až osemhodinové počúvanie.
 malé handsfree
·         Okuliare pre virtuálnu realitu       Virtuálna realita je veľkým trendom tejto doby. Hoci firma Mattel je známa výrobou hračiek, tentoraz ponúka 3D okuliare View-Master. Do okuliarov sa vkladá múdry telefón s nainštalovanou aplikáciou, pomocou ktorej získate neuveriteľné vizuálne zážitky. Ocitnete sa vo vesmíre, na safari, v rôznych svetových metropolách, medzi dinosaurami, pod morskou hladinou a mnohých neuveriteľných miestach a prostrediach. Vaše deti získajú veľmi zaujímavú formu vzdelávania, informácií a súčasne sa pobavia. Okuliare umožňujú spúšťať všetky aplikácie, ktoré sú v rámci App Store alebo Google Play dostupné, ako aj 360°videa.
 
·         Bezdrôtový reproduktor    Tento bezdrôtový reproduktor Boom Swimmer je určený nielen pre múdré telefóny, ale tiež pre tablety a ďalšie prenosné zariadenia. Jeho tvar je veľmi originálny a pripomína spermiu. Hudbu možno počúvať pri športe, jazde na bicykli, motorke, pri lyžovaní alebo pri bazéne. Kvalita zvuku je naozaj vysoká.
 bezdrátový reproduktor
·         Najvyspelejšia hráčska myšHerná myš Logitech G900 Chaos Spectrum je na profesionálnej úrovni a môže sa pochváliť najlepšou bezdrôtovou technológiou v odbore, vyspelým optickým herným snímačom pohybu, vhodná pre pravákov aj ľavákov. U myši je  bezdrôtové spojenie bez oneskorenia a má dlhú výdrž batérie.
 létající quadrocopter
·         Dron, ktorý vidí prekážkyŠikovný kamerový dron DJI Phantom 4 Vás očarí malou hmotnosťou, má veľmi dlhú výdrž batérie a skvelým rozlíšením videí. Vďaka optickým senzorom vie rozpoznať prekážku a vyhnúť sa im. Táto absolútna novinka sa na trhu objaví na konci roka 2016.