Máte odvahu pozrieť si tieto videá?


V tomto článku sa chcem venovať najstrašidelnejším videám na Youtube. Pokúsim sa vybrať a opísať len tie, ktoré naozaj naženú strach a vyzerajú dosť reálne. Veru je z čoho vyberať. Pokúsim sa vynechať tie brutálne a takisto tie, ktoré sú „creepy.“ Tieto „creepy“ videá vo vás zanechajú iba zmetené pocity a to nechcem. Na druhej strane vynechám i videá, ktorým by uveril iba hlupák. Skrátka vyberiem tie najzaúmavejšie, pričom sa nemusíte báť, že budú nudné. Pôjde o silnú kávu. Práve v tomto článku chcem dať dokopy výber toho najlepšieho na túto tému. Dúfam, že vám tak uľahčím výber a ušetrím vás nudy, no i toho najhoršieho. Takže ak ste pripravení, môžeme ísť na to.
duch v metru

The Ghost Girl

Video začína nevinne, jedna kamarátka natáča tú druhú, pričom tá je pri schodoch. No tak asi za päť sekúnd sa na schodoch zjaví prízrak malého dievčaťa, ktoré sa mihnutím oka premiestni zasa na horné poschodie. Kamarátky utečú z domu a ešte zo záhrady vidia do horného okna, kde sa prízrak stále nachádza.
duch dívky

Scary Creature on the Road

Tento záznam bol zachytený na opustenej poľnej ceste a podľa svetla i viditeľnosti je zrejmé, že v nočnom čase. Video je natáčané z vozidla, pričom v diaľke, v strede tejto opustenej poľnej ceste a v noci prichádza akási zhrbená postava v divnom bielom oblečení, dlhými vlasmi a podopiera sa akousi paličkou. Jej chôdza je taktiež neprirodzená, pritom rýchla. Aj napriek svojej nemotornej postave sa k vozidlu približuje veľmi rýchlo a má neprirodzený hlas, ktorý pripomína škrekot starej ženy. Mnohí tvrdia, že sa môže jednať o čarodejnicu z dávnej doby.
duch u hrobu

Scariest Ghost Paranormal Activities in Japan Caught on Camera!

Ide o kompiláciu toho najstrašidelnejšieho z japonských found – footage záberov dostupných ma Youtube. Japonskí užívatelia v tomto smere dávajú podľa mňa, najzaúmavejšia a najreálnejšie vyzerajúce príspevky. O to zaujímavejšia a strašidelnejšia je táto kompilácia, pretože sa jedná o výber tých najlepších zo spomenutých japonských príspevkov. Či sa jedná o reálne záznamy alebo nie, to nechám na vás. Isté je jedno, že aj keby sa dokázalo, že ide o podvrh, videá vyzerajú fakt desivo. Skrátka nejde o ten typ videí, kedy je podvod vidieť už na prvý pohľad. U týchto videí netvrdím, že ide o podvod, ale netvrdím, že ani o pravdu. A práve v tom sú zaujímavé a diskutabilné.

Posted in Web