LED pásiky na oživenie domácnosti

LED pásik je ohybný samolepiaci pás, na https://brno.idnes.cz/zetor-traktory-rusko-zakazka-dk0-/brno-zpravy.aspx%3Fc%3DA171122_140515_brno-zpravy_vh ktorom sú z jednej strany osadené svetelné diódy. Môžete ho pre jeho ohybnosť nalepiť aj na zakrivené plochy a do rohov nábytku či miestností. Tieto pásy sú ponúkané v rôznych odtieňoch bielej farby – teplá, studená biela, aj vo výrazných farbách – zelená, modrá, červená a podobne. Na zapnutie a vypnutie, prepínanie farieb, zmeny intenzity svetla či zmeny rýchlosti pri rôznych efektoch (napr. blikanie) poslúži malý diaľkový ovládač, ktorý je súčasťou tovaru pri jeho zakúpení. Pri inštalácii pásika jednoducho odlepíte kryciu pásku z jednej strany a nalepíte ho na pripravený povrch.

Spríjemnenie atmosféry v spálni či obývačke

Mnohí z nás milujú pokojné večery s rodinou alebo len príjemné leňošenie so svojou polovičkou v posteli pri romantickom filme. A čo tak si tieto chvíle spríjemniť ešte viac? Tieto LED pásiky https://www.ledprodukt.sk/133-dual-white vám k tomu pomôžu. Môžete ich použiť na podsvietenie postele alebo spodnej strany police. No miestnosť vám oživí aj osvetlenie okolo televízora, nástenného obrazu či dokonca podsvietenie okenného parapetu. Verte, že nebudete ľutovať. V spálni si určite zvolíte romantickú červenú a do obývačky je zas vhodná tyrkysová, žltá či zelená farba.

led-pas-pre-tv-usb-rgb-led-dialkovy-ovladac-pre-tv-s-uhloprieckou-32-42-68611

Kúpeľňa a kuchyňa

Už nemusíte svietiť svetlo pri každej návšteve kúpeľne. Umiestnite LED pásik po obvode zrkadla, zvýšte intenzitu osvetlenia a dodajte svojej kúpeľni útulnú atmosféru. Ešte viac zabodujete, ak pásikom podsvietite vaňu alebo ho umiestnite na povrch v jej okolí. A čo kuchyňa? Stačí pripevniť pásik k linke a môžete variť pri príjemnom osvetlení celej pracovnej dosky.

ake_osvetlenie_do_kupelne_83d5403b31be0d96@2x

Chodba, schodisko, balkón

Ak bývate v rodinnom dome, môžete pásik použiť napríklad na podsvietenie schodov. Dodá to výrazný magický efekt vašej chodbe. Existuje veľa možností, ako LED pásiky ešte využiť. Tiež na spríjemnenie večerného posedu na balkóne, terase alebo v altánku, no proste všade.