Je oznámená beta verzia služby Google Cloud Vision API

Aplikácia Google Cloud Vision API zadala Beta a teraz je otvorená pre všetkých. "Počas beta obdobia bude mať každý používateľ kvótu 20 miliónov obrázkov za mesiac." Spoločnosť Google vydala oznámenie na stránke služby Google Platform.

google
 
Povedali, že oznamujú „ beta verziu rozhrania API služby. Teraz môže každý odoslať svoje obrázky do rozhrania API, aby porozumel obsahu týchto obrázkov – od odhalenia každodenných objektov (napríklad„ športové auto “, sushi, 'alebo' eagle ') na čítanie textu v obraze alebo na identifikáciu loga produktu. " Na stránke Vzorové aplikácie spoločnosť uviedla: „Toto je verzia beta služby od spoločnosti Beta. Toto rozhranie nie je pokryté žiadnou politikou SLA ani politikou odpisovania a môže podliehať spätne nekompatibilným zmenám. Táto funkcia nie je určená na používanie v reálnom čase v kritických aplikáciách .
 
To by neoslabilo nadšenie z rozhodnutia spoločnosti aplikovať koncept strojového učenia na obrázky. Cloud Vision bude poskytovať obrazové analytické funkcie. Pomocou neho môžu vývojári aplikácií vytvárať aplikácie, ktoré dokážu vidieť a porozumieť obsahu v rámci obrázkov .
 
Bol postavený na modeloch počítačového videnia; služba umožňuje zákazníkom detekovať entity v obraze od objektov po tváre a logá produktov.
 
Vývojári ho môžu použiť aj pre roboty, čo im umožňuje rozpoznať obsah obrazu. Vezmite robot Raspberry Pi – dokáže rozpoznať tváre v obraze.

telefony
 
SiliconANGLE je Mike Wheatley, vedúci pracovník spisovateľ, poznamenal, že "ukázať, že obrázok banán a topánok bude volať to, čo to je. Alternatívne by ste mohli povedať svojmu robotovi, aby si vybral usmievavé tváre z tých, ktorí sa mračia, a dá vám odpoveď rýchlejšie, ako môžete kliknúť prstami . "
 
Cloud Vision API dokáže analyzovať v obrazoch emocionálne atribúty ľudí, ako je radosť, zármutok a hnev

Posted in Web