Interiérové ihrisko, správna voľba!

Tento druh zábavy sa dostáva čoraz viacej medzi najobľúbenejšie spôsoby ako zabaviť deti, keď je napríklad vonku zlé počasie alebo práve naopak príliš horúce. Je to vlastne kaviareň s detským kútikom, len omnoho väčšie. Veľké ihrisko kostky.jpgako von, len v budove. Taká veľká detská izba o ktorej sníva každé dieťa.

Nájdete tú rôzne aktivity vhodne pre deti v každom veku, každé dieťatko si tu príde na svoje. Musím povedať, že každé interiérové ihrisko je iné, všade nájdete niečo iné pre zábavu, minimálne odlišné a inak farebne zladené. Deti sa tu môžu dosýta vyblázniť na rôznych šmýkačkách, hrať sa v guličkách, skákať na trampolíne alebo si len tak hádzať loptu. Je tu veľmi veľa druhov hračiek, naozaj od veľkého macka až po kufrík pre majstrov ci nádejné kuchárky. Nachádza sa tu aj oddychová zóna s rozprávkami, buď si v pokoji prezriete knižky alebo tu zvykne hrať televízor s rozprávkovým kanálom. Ak vaše stvorenie rado kreslí, nájdete tu aj kútik s pastelkami. Prostredie býva zariadené hravo a s detskou tematikou. Tráviť tu prospešný pre vašu ratolesť, hra s druhými deťmi vaše dieťa rozvíja a učí ho zaraďovať sa do spoločnosti.

Vstupné sa tu platí. Niekde majú celodenný vstup, niekde hodinový. Záleží od prevádzky, priemerne sa cena pohybuje okolo 3 Eur na hodinu a celodenný vstup je okolo 4 Eur. No tie peniažky stoja za tú zábavu a zážitky, ktoré tu dieťa zažije buď s kamarátmi alebo priamo s vami. V raji hračiek táto zábava musí znamenať pre dieťa neskutočný zážitok. Samozrejme sa mu treba venovať a dávať na neho pozor. Každý dospelý je tu zodpovedný za svojho potomka, no zase nie je potrebné sa s nám šmýkať na šmýkačke, ci skákať na trampolíne, aby náhodou nespadlo.

hřiště.jpg

Všetko tam majú zabezpečené ako má byť a nemalo by sa nikomu nič stať.
Väčšina zariadení ponúka okrem kaviarne aj bar s občerstvením, nie len pre deti. Rôzne nápoje, čaje, sladkosti, kapsičky, čipsy, tyčinky a niekde nájdete aj niečo teplé na zjedenie, dokonca aj zákusok ku káve. Ani sa nenazdáte a prejdú dve hodiny. Preto sa pripravte, že môžete s dieťatkom pri odchode trošku bojovať, no aspoň sa vám potvrdí to, že sa naozaj zabavilo.