Dominantný prvok v byte

Nikdy v živote by som si nepomyslela, že sa dokážem reálne zamyslieť nad vecami, ktoré ma vážne obklopujú a s ktorými som naozaj veľmi spokojná. Verím tomu, že všetko, čo bolo okolo mňa a čo sa mi stalo, ma formovalo a ovplyvnilo natoľko, že sa jednoducho všetko pohlo tým správnym smerom. Bolo mi jasné, že niektoré veci musím odložiť na vedľajšiu koľaj. Niektoré veci musím poriadne formovať a musím urobiť všetko preto, aby som s nimi bola spokojná. Ale viete, napadlo by niekedy vám, že začnete riešiť zariaďovanie bytu viac ako šatník?

skleněné dveře

Vymyslite si to a držte sa toho
Jednoducho som potrebovala nejaký projekt. Na toto som bola expert. Na vytváranie projektov a rôznych podmienok na ich realizáciu. Asi je jasné, že niekedy sú veci oveľa, ale oveľa ťažšie a mne to bolo jasné až potom, čo som si zmyslela, že chcem mať medzi jedálňou a kuchyňou sklenené posuvné dvere cena. Vedela som, že som sa zamerala na veľmi ťažkú vec a na prvok, ktorý je naozaj veľmi dominantný, no ja som si myslela, že to moje bystré a pozorné oko zvládne skombinovať presne tak, aby sa to všetko ku všetkému hodilo.

prosklené dveře

A čo k tomu?
Podstatné pre mňa bolo, aby to bola naozaj dominanta. Pretože si môžete vymyslieť čokoľvek, ale musí vám byť viac, než len jasné, že ak to neviete skombinovať, tak to proste nevyjde. Ale nemusíte sa ničoho obávať, lebo ide naozaj len a len o to, aby ste sa na všetko perfekne zamerali a mali veci premyslené do detailov. Nemusíte sa ničoho obávať, len si to musíte naplánovať tak, aby ste nemali veci prekombinované. A to je pre niekoho ťažké, pretože napriek všetkému musíte urobiť maximum. Keď si raz zvolíte takýto dominantný prvok, je dôležité, aby šli ostatné veci do úzadia. Vtedy ste si už na istom. Teraz len skúšajte, čo bude to najlepšie pre vás a pre váš byt. Keď to viete, tak máte už naozaj vyhraté.

Posted in Nezařazené