Cool audio a stereo systémy pre Vás


Ako prvú som si pre Vás vybral vybral ozaj zaujímavú klasiku. Mne osobne je tento produkt sympatický a myslím, že aj veľa ďalším retro nadšencom. Verím, že takisto osloví aj Vás.
mixer dj
•        RICATECH PR85– Tak toto je ozaj retro klasika. Tento produkt nám umožňuje prehrávať rádio na vlnách FM, AM a dokonca SW. Najlepšia časť- výrobok má techniku a otvor na prehrávanie MC kaziet. Ak Vám nejaké vzácne kazety zostali, toto je pre Vás určite dobrá správa. A my, ktorí sme už kazety postrácali ich môžeme zohnať pomocu internetu, alebo antikvariátov. Táto kazetová technika nám umožňuje takisto kazety MC nahrávať. Ak však zatiaľ kazety nemáme, nevadí. Produkt má totižto vstup na USB a SD kartu. Takže budeme mať výzoro retro produkt, ale môžeme využiť aj relatívne novú technológiu, ako je vstup USB a SD karta. Produkt stojí cca 30 eúr.

•        PANASONIC SC-PM250EG-K– Toto už je predsa trochu iný produkt. V dobrom slova zmysle, samozrejme. Jedná sa o dizajnovo peknú, čiernu audio sústavu. Zariadenie má pripojenie bluetooth, CD a USB vstup. Produkt prehráva aj rádio na vlne FM. Výkon reproduktorov je 20W. Toto je celkom sympatický produkt, taký stred, čo sa týka audio systémov. Cena je cca 80 eúr.

•        YAMAHA R-S202D SILVER– Na tomto produkte ma zaujal hlavne jeho dizajn. Jedná sa o takú striebornú krabičku, no nenechajte sa pomýliť! Má silný a kvalitný výkon. 2 x 100 W je určite kvalita. Jedná sa o stereo systém. Tento krásne dizajnovaný produkt sa bude hodiť ku každému domáce kinu a hi- fi. Produk podporuje pripojenie bluetooth. Čiže na smartfóne zapneme bluetooth, spustíme naše obľúbené skladby a cez túto Yamaha sústavu budeme počuť naozaj kvalitný a pestrý zvuk. Firma Yamaha je známa tým, že si dáva záležať na kvalite zvuku.Cena tohoto produktu je cca 200 eúr.
zesilovač zvuku
Ja dúfam, že sa Vám dané produkty zapáčili. Vo všetkých 3 pripadoch sa jedná o kvalitný, cenovo dostupný produkt.