Čo však zahŕňa ich nosenie

Predpokladám, že žiadna zo žien, ktoré čítajú tento článok, nie je so sebou celkom spokojná a vie, o čom hovorím. Dĺžka rias trápi ženy v každom veku a tak skúšame rôzne spôsoby, ako ich predĺžiť. Spoliehame sa na riasenky, predĺžujúce, zahusťujúce, a ak nie sme spokojné ani s tým, tak posledná nádej je návšteva profesionálneho salóna so žiadosťou o nalepenie umelých rias. Ale aj tu si treba dobre vybrať, pretože cena môže rozhodnúť o tom, ako budete po aplikácii vyzerať. Lacné produkty pôsobia dosť umelo a je to aj viditeľné, dajte si preto záležať na tom, aby výsledný efekt pôsobil prirodzene.

řasy

Výber stylistky je dôležitý
Šikovná stylistka by sa mala zaujímať o to, ako sa o svoje prirodzené riasy staráte a v akom sú stave. Po tom, ako to všetko zhodnotí, navrhne pre vás najoptimálnejšie riešenie. Medzi faktory, ktoré berie do úvahy, patrí aj to, či nosíte okuliare, akú máte farbu očí alebo typ vášho obľúbeného make-upu. Na všetky vaše otázky by mala vedieť odpovedať a zároveň vám aj poradiť ako s umelými riasami zaobchádzať, pretože každý spôsob úpravy nesie so sebou aj určité riziká.

Dôraz na správnu dĺžku
Umelé riasy by ste mali predlžovať maximálne o jednu tretinu dĺžky prirodzených rias. Pri porušení tohto pravidla si ich môžete nezvratne narušiť. Aj pri nesprávnej aplikácii sa stáva, že sa vyskytnú problémy s nelepivosťou alebo naopak, zlepia sa dokopy a stanú sa lámavými a pôsobia hrubo. A to určite nie je vašim zámerom.

řasenka

Pozor na alergie
Pri začervenaní alebo opuchu viečok treba dodržiavať niekoľko rád:
-zabráňte kontaktu s olejovou zložkou
-lepidlo by malo schnúť minimálne 24 hodín bez kontaktu s parou alebo vodou
-riasenku používajte len bez olejových prísad

Prečo sa rozhodnúť pre umelé riasy:
-odolajú rozmarom počasia a sú veľmi ľahké
-sú hypoalergénne
-zvýraznia prirodzený tvar viečka
-aplikácia netrvá dlhšie ako jeden a pol hodiny