Čo by mala mať v kúpeľni každá žena?


Všetci si ženy predstavujú ako bytosti, ktoré sú náročné na seba, ale aj na svoje okolie. A viete čo? V podstate to tak aj naozaj je. Každý z nás je určitým spôsobom náročný, no verte tomu, že ženy sú v tomto skutočné expertky. A práve z toho dôvodu si môžete byť istý, že sa neuspokoja len tak s niečím. Majú všetko dopodrobna naplánované, a to aj to, čo nesmie chýbať v ich kúpeľni. Teraz sa samozrejme nebudeme baviť o bežných veciach, ktoré by v žiadnej kúpeľni nemali chýbať. Budeme sa rozprávať o typických ženských veciach, ktoré v kúpeľni jednoducho musia byť, nech sa deje čokoľvek. Nazvať by sme ich mohli napríklad aj must have.

holka
 
1. Štetce
Ženy a mejkap, to jednoducho ide ruka v ruke. Okrem toho sa však musíte zamerať aj na to, ako ho na tvár nanášate. Nezáleží na tom či používate hubku na mejkap alebo štece, podstatné je, že ho nenanášate iba prstami. Uvidíte, že takto to bude nielen oveľa jednoduchšie, ale aj oveľa menej „špinavé“.
 
2. Krémy
Na telo, na tvár, na čokoľvek. Ale bez krémov by ste si nemali vedieť predstaviť ani jeden svoj deň. každá tvár potrebuje hydratovať a každé telo potrebuje osvieženie v podobe telového krému. Je len na vás, aký budete používať a ktorý vám bude najviac vyhovovať. No s vekom by ste si mali uvedomiť, že vaše telo krémy skutočne potrebuje. Viac, ako by ste si možno mysleli.

obličej
 
3. Kozmetická taštička
Sama o sebe kozmetická taštička možno nie je úplne podstatná. Aj keď vám ušetrí veľmi veľa miesta a taktiež vám pomôže všetko v kúpeľni upratať. Podstatné však je hlavne to, čo sa nachádza v nej. A tam sa už dostávame do skutočných tajov ženskej kúpeľne. Špirála, ktorá z vás urobí žmurkaciu bábiku, korektor, ktorý zakryje všetky nedokonalosti, rúž, ktorý podtrhne vašu krásu a ženskosť. To sú jednoznačne veci, ktoré musí každá žena mať. Tak čo? Stotožňujete sa s tým alebo krútite hlavou?