Ak ste ešte nevyskúšali tantra masáž, je načase to zmeniť

Klasická masáž, ktorú vám odporučí lekár, pomôže pri nejakých zdravotných problémoch, no my teraz máme na mysli masáž, ktorá v sebe skrýva príjemný relax tela, vyčistenie hlavy a mysle s masážou s erotickým podtónom. Nazývame ju aj senzuálna či tantrická masáž.

masáž, terapia

Mnohí z nás ju ešte nevyskúšali, hoci o tom snívame a radi by sme sa oddali netradičnému spôsobu masírovania, ktorý v nás môže zanechať príjemné spomienky. Tantrická masáž nás nabije energiou a všetky naše zmysly dokonalo zrelaxuje. Objednať sa na erotic massage ňu je možné prostredníctvom internetových stránok, kde si vyberiete čas a zároveň aj niektorú z masérok, ktorá sa vám v salóne bude venovať. Základom každej tantrickej masáže je dodržiavanie 100% hygieny, teda sprcha pred aj po samotnom rituáli priamo v salóne. Začína sa tradičným rituálom namaste, ktorý je vlastne akýmsi prejavom úcty k telu. Po prezlečení sa do sarongu môžete pristúpiť k samotnej masáži podľa vášho výberu.

Na internetových stránkach sa dočítate, koľko rôznych možností masírovania je na výber, vy sa pre jednu z nich rozhodnete a šikovná masérka ju potom vykoná. Okrem klasickej masáže máte na výber aj masáž body, môže to byť vzájomná body masáž, pre náročnejších je tu možnosť aj masáže s názvom secret dark, ďalším variantom je masáž spojená so sprchovaním spoločne s masérkou s názvom rain mutual, intímne oblasti tela si takisto môžete nechať pomasírovať ak sa rozhodnete pre masáž lingamu. Možno budete chcieť absolvovať masáž pre páry, a tak sa jej oddáte spoločne so svojim partnerom alebo si vyberiete radšej masáž special či double masssage, čo znamená, že venovať sa vám budú naraz dve šikovné dievčatá.

sexy reklama

Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek z týchto typov, každý vás uspokojí a dodá veľa pozitívnej energie a zároveň vás zbaví ťažoby bežných problémov. Po skončení rituálu sa opäť môžete osprchovať a dopriať si trocha oddychu na vstrebanie všetkých zážitkov a pocitov. Na záver sa s vami dievčatá rozlúčia a vy odídete s malou pozornosťou ako poďakovanie za návštevu.