Airbnb


Niektorí z vás, ktorí ste klikli na tento článok, ste o tomto novom spôsobe  zaiste počuli, možno od vašich známych, ktorí toto malé dobrodružstvo vyskúšal už na vlastnej koži. O čo vlastne ide?
Ide o to ,že ak máte zlé skúsenosti s inými možnosťami ubytovania, poprípade nie ste spokojní s cenou týchto ubytovaní ,môžete osloviť domáceho ,ktorý žije v lokalite do ktorej sa chystáte vycestovať . Dá sa to pomocou služieb tejto spoločnosti založenej v Americkom štáte Kalifornia , ktorá sprostredkováva služby ako pre hostí ,tak aj pre samotných hosťujúcich.

logo

Kde všade poznajú Airbnb?

Túto službu máte možnosť využiť  takmer všade po svete, okrem momentálne jedinej krajiny, o ktorej si povieme na koniec článku. Ak ste nedočkaví, o ktorú krajinu sa jedná, môžete skúsiť uhádnuť ,o ktorú krajinu sa jedná.
Fakt, že ide o celosvetovú službu pridáva tejto službe na popularite. Systém, ktorý táto sieť využíva je naozaj premyslený , keďže funguje na princípe, že hosť má možnosť zvoliť si mesto za hranicami nášho štátu, alebo Európy , a v zoznamu ,ktorý možno upraviť o množstvo kritérií , už iba stačí vybrať si toho správneho ubytujúceho.

hotel

Ako som spomenul vyššie ,daný zoznam možno upraviť tak, aby sa nám stal tento výlet čo možno nezabudnuteľný. Môže to byť napríklad kritérium ,že domáci by mal navyše iným jazykom, okrem angličtiny ,v prípade ,že by ste uvítali možnosť učenia sa nového jazyka.

Preferovali by ste skôr tichý okraj mesta pred rušným centrom? Žiadny problém ! Po tom, ako si vyberiete akékoľvek vami zvolené mesto alebo štvrť a konkrétny domov , tak na prehľadnej mapke uvidíte približné umiestnenie vášho dočasného ubytovania. V profile hostiteľa nájdete prehľadný kalendárik ,v ktorom si z pohodlia domova objednáte izbu v rámci domu, apartmán, alebo v istých prípadoch, dokonca aj celý dom .

A aby všetko fungoval absolútne perfektne, o garanciu vašej bezpečnosti ,rovnako ako ochrany vašich peňazí, sa stará samotný portál, ktorý chráni ako spotrebiteľa, teda vás, a rovnako aj predajcu, teda hostiteľa. Funguje to na princípe garancii vrátenia peňazí ,v prípade že domáci nesplní sľúbený štandard, alebo si to rozmyslí, a ubytovanie neposkytne vôbec . Naopak, pre jeho ochranu , vám portál neposkytne jeho presnú adresu, dokým mu neodošlete peniaze na účet.
Samozrejme, máte na výber vybrať si miesto aj v rámci Slovenska, v prípade ,že ste ešte nevideli všetky hrady a zámky, alebo iné nádhery, ktoré naša krajina ponúka.

dovolená

Za nás určite odporúčame, a prajeme len samé úžasné zážitky.
P.S: Krajina, v ktorej nie je možnosť túto službu využiť ,je Severná Kórea, takže ak ste mali v blízkej budúcnosti vážny záujem o vycestovanie do tejto krajiny, tak vás určite nepotešíme, ale všade inde je táto sieť ubytujúcich plne rozvinutá a obľúbená.