5 vecí, ktoré vám pomôžu udržať chlapa!


1. Sebavedomie
90% mužov sa zhodne na tom, že na žene je najpríťažlivejšie práve sebavedomie. Len veľmi ťažko sa odoláva žene, ktorá vie, čo chce, pozná svoje telo, má sa rada a vždy je sama sebou. Tak odhoďte zábrany dámy, nehanbite sa, neľutujte sa, práve naopak, ukážte svoju ženskosť a svoju jedinečnosť.

romantika

2. Vlastný priestor
Hoci by ste s ním najradšej trávili 24 hodín denne, nerobte to. Každý z nás potrebuje aj čas pre seba a u chlapov to platí dvojnásobne. Nechajte mu trochu voľnosti, nech nemá pocit, že ste nesamostatná a úplne odkázaná iba na jeho existenciu. Nekontrolujte ho, nebombardujte neustále správami, kde je a čo robí. Vy ten čas bez neho využite pre seba a skočte si napríklad na manikúru. Nestresujte sa, zrelaxujte a zaručujem vám, že keď sa potom vráti, dá vám dostatočne najavo ako ste mu chýbali.

3. Nežiarlite
Verte mi, vždy sa nájde niekto krajší, lepší, mladší… . Ale! Váš partner si vybral vás a to je to, čo by ste mali mať stále na zreteli, keď prídu pochybnosti. Keď ste si ho už raz získali, neriskujte zbytočne a nesnažte sa pokaziť to, čo ste tak tvrdo budovali nezmyselnou žiarlivosťou. Je jasné, že sa váš chlap pozrie aj na iné ženy, ale preto ešte, milé dámy, netreba panikáriť a robiť žiarlivostné scény. Keby mala vaša polovička chuť na drámu, určite by si radšej zašla do kina.

4. Buďte jeho najlepšou priateľkou
Je to ako vyhrať lotériu, keď si nájdete životného partnera, ktorý je zároveň aj vaším najlepším priateľom. Možno to trochu potrvá, kým si takého nájdete, ale stojí to za to. Nič nie je lepšie ako to, keď máte po svojom boku človeka o ktorého sa môžete oprieť v akejkoľvek životnej situácií, s ktorým sa viete spoločne zasmiať a otvorene porozprávať o všetkom aj o ničom. Dámy, ktoré takéto šťastie mali, vedia o čom hovorím.

láska

5. Maličkosti
Áno, muži si tak nepotrpia na maličkostiach ako my ženy, ale aj oni potrebujú cítiť, že vám na nich stále záleží, že na nich myslíte a že ich milujete. A takýmito malými pozornosťami sa dajú získať veľké veci. Stačí občasné pozvanie na obed, alebo na obľúbený film, alebo upiecť najobľúbenejší koláč, bozk na rozlúčku, raňajky do postele, pochváliť jeho schopnosti atď. Buďte kreatívna a dajte svojmu drahému pocítiť, že vám na ňom záleží. Malé veci niekedy robia veľké divy.