5 rád, ako vybrať dokonalý šperk pre partnerku

Blížia sa narodeniny vašej milovanej alebo je za dverami vaše prvé výročie? Ak ste sa rozhodli, že ju obdarujete šperkom, nemôžete naozaj nič pokaziť. Po tomto svete nechodí jedna jediná žena, ktorá by šperky nemala rada. Na druhej strane je však pravdou, že každá obľubuje niečo iné. Ak sa teda ešte dokonale nepoznáte, potrebujete vybrať akýsi neutrálny kúsok, ktorým ju možno neohúrite, no ani neurazíte. Toto je päť rád, ktorých by ste sa pri výbere mali držať.
Veľký diamant a malé diamanty na bielom stole.jpg

  1. Neexperimentujte !

Zabudnite na krikľavé farby, divoké tvary a netradičné vzory. Ak neviete, čo presne vašu partnerku potešíte, ostaňte pri jednoduchosti. Tú ocenia dámy, ktoré obľubujú športovú, elegantnú či ležérnu módu. Nič nepokazíte, ak siahnete po pekných strieborných retiazkach na krk alebo striebornom náramku na ruku.

  1. Striebro je istota

K striebru sa ešte vrátime. Tento kov majú radi muži aj ženy. Preto s ním nemáte naozaj čo pokaziť. Verte, že ak ho vaša milovaná vyslovene nemiluje, tak jej minimálne, určite nevadí. Zlato je už čosi iné. Ide o kov, ktorý musí mať žena naozaj rada. Verte, že naozaj neplatí pravidlo, že každá žena miluje zlaté šperky.

  1. Na začiatok lacnejšie

Šperk by nemal byť lacný, no ani extrémne drahý. Drahý šperk je akýmsi symbolom viazania sa. Ak teda nechcete svoju milovanú zbytočne vystrašiť, siahnite po stredne drahých kúskoch. Aj v tomto prípade, je priam ideálne striebro, ktoré je ušľachtilé, no nie extrémne drahé.
Žena v modrých šatách, s blond vlasmi, obvešaná šperkami.jpg

  1. Prsteň, náhrdelník, náramok?

Áno, to nie je jednoduchá otázka. Každá žena má rada niečo iné. Ak ide o darček pre dámu, s ktorou ešte nie ste dlho, vhodnejšou voľbou býva náhrdelník. Prsteň je príliš zaväzujúci a náramok zas neosobný.

  1. Bižutéria sa naozaj nehodí

Ak ste premýšľali nad tým, že svojej láske darujete bižutériu, tak na to rýchlo zabudnite. Verte, že v tomto prípade, toho môžete pokaziť naozaj veľa. Držte sa radšej spomínaného striebra, poprípade drahokamov, ktoré korešpondujú s jej menom alebo znamením zverokruhu.

Posted in Nezařazené