Odstránenie ladu z auta


o   Pomaličky ale isto sa približuje zima a teplota sa rapídne zníži pod nulu. Okrem toho že prichádza zima ale aj veľký problém , ľad na aute. Veľa ľudí z okien ľad vyškriabal z no je tu aj iný spôsob ktorý vám uľahčí prácu ale aj ušetrí čas. Ako na to ? Poďme sa na to pozrieť.
sníh na autech


o   Ak vás minulý rok potrápil ľad a nevedeli ste si poradiť s ľadom na oknách, je tu jednoduchý návod ktorý musíte vyskúšať. Nezaberie to veľa času a má jednoduché užívateľské použitím . Budete sa len diviť ako jednoducho sa roztopí ľad bez toho aby ste ho museli škriabať z okien na ktorých potom vznikajú  viditeľné škrabance , ktoré sa nedajú odstrániť a vykonali veľkú  manuálnu prácu.


o   Je to jednoduchý trik ktorý má jednoduchý postup. Do rozprašovača nalejte ⅔ liehu. Pozor nie len tak hoci akého , ktorý doma nájdete z či zakúpite v obchode. Ide o čistý lieh ktorý dostanete v lekárňach. Ďalej nalejete vodu , asi jednu tretinu , a jednu polievkovú lyžicu  jari, alebo iného umývacie  prostriedku na umývanie riadu.


o   Ako postupovať už asi viete. Ale predsa pre tých neskúsených. Asi dva krát nastriekajte tekutinu na ľadové okno a počkáte pár minút až kým sa ľad nezačne rozpúšťať. Potom len sklo poutierajte a hotovo. Zaberie Vám to len pár minút a uľahči práci pred zdĺhavým oškrabávaním po všetkých stranách na ktorých máte okno. Zatiaľ čo vás sused sa bude trápiť z oškrabávaním , by pokojne môžete vyraziť na cestu .
zasněžená silnice


o   Výhodou je že túto tekutinu máte v ostreľovači a môžete ju ľahko aplikovať na miestach v  ktorých máte ľad. Môžete ho ľahko skladovať aute a používať každý deň bez toho aby sa s ňou niečo stalo. Vyskúšajte túto metódu aj vy a už nestiahne ľad z okien škriatkov. A ak máte chvíľu čas napíše nám dole pod článok či bola táto metóda u vás účinná z pripadne aké spôsobíte na odstránenie ladu používate vy. Miki.

Odstránenie ladu z auta
Ohodnoťte příspěvek